Stránka není přístupná

Tato stránka není přístupná nebo je pro návštěvníky skrytá. Pokračovat můžete na mapu webu.

Provoz MŠ od 12. 4. 2021

Vážení rodiče, od 12.4.2021 by mělo Vaše dítě nastoupit do MŠ k povinnému předškolnímu vzdělávání. Při příchodu v pondělí a ve čtvrtek / 2x týdně /bude testováno neinvazivním testem, proto je potřeba počítat s větší časovou rezervou - cca 30 minut.

Dále mohou do MŠ přijít i mladší děti, jejichž rodiče pracují ve  vybraných profesích.

Děti budou v neměnných skupinách maximálně po 15 dětech a roušky mít nemusí, pouze jednu chirurgickou roušku zabalenou ve skříňce pro případné použití.

Testování dětí bude probíhat v jednotlivých třídách, testovat své děti budou rodiče: odeberou svému dítěti stěr z přední části nosu, zpracují test a společně s dítětem vyčkají na výsledek. Testovat se bude průběžně za dodržení dalších preventivních opatření,tj. respirátory, dezinfekce, rozestupy mezi testovanými a určený počet osob při testování v dané místnosti.

Přidáno 8. 4. 2021, autor: Vladimíra Račanová