MŠ Zahradnického II


 Kapacita MŠ: 56 dětí
 Počet tříd: 3
 Provoz MŠ: 6:30 - 16:30

 Krtečci: 705 894 835
 Veverky: 705 894 836
 Medvídci: 705 894 837

 

O škole

Naše MŠ se nachází v klidné okrajové části města, v blízkosti areálu nemocnice a z větší části je obklopená přírodou.

Budova MŠ je jednopatrová. V přízemí se nacházejí 2 třídy (věkově heterogenní), třetí třída je umístěna v prvním poschodí. Tato třída byla zřízena podle §16 odst. 9 školského zákona pro žáky s mentálním, tělesným, zrakovým nebo sluchovým postižením, závažnými vadami řeči, závažnými vývojovými poruchami učení, závažnými poruchami chování, souběžným postižením více vadami nebo autismem.

Každá třída má svůj samostatný vchod, šatnu pro děti a součástí je i vlastní sociální zařízení, které prošlo celkovou rekonstrukcí. Třídy jsou dostatečně velké a prostorné, s takovým prostorovým uspořádáním, které vyhovuje nejrůznějším skupinovým a individuálním činnostem dětí.

Budovu MŠ obklopuje velká zahrada se vzrostlými stromy. Poskytuje dostatek příležitostí k různorodému spontánnímu pohybu dětí.

Pod celým objektem MŠ se nachází rozsáhlý suterén, který je plně využit hospodářskými místnostmi: kuchyň, sklad potravin, plynová kotelna, dílna a prádelna.

Školní kuchyň je součástí MŠ, je nově zrekonstruována, moderně vybavena a odpovídá hygienickým normám. Dětem je poskytována plnohodnotná a vyvážená strava. Jídelníček je sestavován s přihlédnutím k racionální výživě dle předpisů. Děti mají ve třídě stále k dispozici dostatek tekutin – pitný režim.

Prostředí naší MŠ je příjemné, útulné a stále se ho snažíme modernizovat.

budova

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru